Aktualności

Kategoria: Aktualności  Szkolenia 

Zapraszam na warsztaty!


Zostań ekspertem magazynowania materiałów niebezpiecznych! 

 

Już 13 grudnia 2021 r odbędzie się kolejne szkolenie online w formie warsztatów. Szkolenia te cieszę się bardzo dużą popularnością, więc zachęcam do szybkiej rezerwacji miejsc!

 

20 lat doświadczenia w BHP, setki godzin przeprowadzonych szkoleń oraz dziesiątki przeprowadzonych auditów sprawiły, że magazynowanie materiałów niebezpiecznych nie ma przede mną tajemnic.  

 

 
 
 
 

DLA KOGO?

Do udziału w szkoleniu zapraszam osoby pracujące na co dzień w branży związanej z magazynowaniem materiałów niebezpiecznych, zwłaszcza pracowników działów magazynowych, jakości, logistyki, produkcji, służb BHP, a także osoby zajmujące się aspektem ochrony środowiska, odpowiedzialne za gospodarkę magazynową w firmie, przechowywanie oraz stosowanie substancji i preparatów niebezpiecznych, laborantów, kadrę kierowniczą przedsiębiorstw. 
 
 

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy w zakresie czynności koniecznych do spełnienia przez przedsiębiorców magazynujących/składujących/przechowywujących produkty chemiczne. Na szkoleniu zostanie przedstawiona między innymi klasyfikacja zagrożeń oraz ryzyka i sposoby zapobiegania pod kątem spełnienia wymagań określonych przepisami prawnymi.

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z obowiązkami jakie na przedsiębiorców nakładają aktualnie obowiązujące wymagania prawne oraz przygotowanie do weryfikacji stopnia realizacji tych obowiązków podczas audytów w świetle normy ISO 14001:2015.
 
  

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Koszt warsztatu wynosi 650,00 zł netto + 23%VAT - tak niska cena obowiązuje tylko do końca roku!

Czas wykładu: ok 5 - 6h (uzależnione od ilości pytań zadawanych przez uczestników)

Usługa świadczona jest przez platformę on-line

Data: 13.12.2021 r. godz. 10-15.00

 

ZAPISY

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! Aby zapisać się na szkolenie proszę wysłać kartę zgłoszenia na adres: biuro@demag.com.pl
 
 
 

Kategorie:

Kontakt

Masz pytania? Doradzimy na pewno