Szkolenia z BHP - DEMAG Consulting

Szkolenia i warsztaty

 

Organizuję szkolenia i warsztaty z zakresu:

Program szkolenia dopasowuje do potrzeb przedsiębiorstwa.

Tutaj przeczytasz o najbliższych warsztatach z magazynowania materiałów niebezpiecznych.

 

szkolenia techniczne

  

W jakiej formie przeprowadzam szkolenia i warsztaty?

 

W obecnej sytuacji epidemiologicznej przeprowadzam szkolenia i warsztaty w formie online, która daje możliwość zachowania dystansu społecznego, a jednocześnie jest interesująca i wartościowa dla uczestników.

Platforma na której prowadzę szkolenia umożliwia aktywny udział uczestników. To dla mnie bardzo ważne aby każdy uczestnik miał możliwość brać aktywny udział. Zawsze staram się odpowiadać na wszystkie pytania w sposób zrozumiały.

 

szkolenia techniczne

 

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń?

 

-       Zdalna forma szkolenia sprawia, że możesz podnieś kompetencje swoich pracowników nawet w czasie największych obostrzeń związanych z pandemią. Nie musisz się martwić obowiązującymi restrykcjami!

-       Oszczędność dla Twojej firmy, gdyż nie płacisz za mój koszt dojazdu czy noclegi. Płacisz tylko za wiedzę!

-       Szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu uczestnicy zdobywają wiedzą gotową do wdrożenia natychmiast po szkoleniu. 

-       Część praktyczna składa się z 7 specjalistycznych filmów instruktażowych, które przygotowałam na podstawie własnego doświadczenia. 

-       Wyjaśniam w nich, jak w praktyce powinny wyglądać działania ratownicze, pokazuję niezbędny sprzęt oraz daje instrukcję, jak z niego skorzystać.

-       Podczas szkolenia dzielę się 25-letnim  doświadczeniem, co sprawia, że szkolenie ma ciekawą formę, a uczestnicy mogą w aktywny sposób brać udział w dyskusji.

-       Terminy szkolenia są elastyczne, więc możemy je dopasować do Twoich preferencji. 

-       Podczas szkoleń odpowiadam na pytania uczestników, dzięki czemu przekazywana wiedza jest dostosowana do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa.

 

W jaki sposób zamówić szkolenie?

 

Ofertę szkoleń dostosowuje do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się ze mną a prześlę aktualną ofertę gotowych szkoleń lub przygotuję wycenę szkolenia pod potrzeby Twojej organizacji.  

Proszę o kontakt:

email: biuro@demag.com.pl 

telefon: +48 788 576 034

 

 

Kontakt

Masz pytania? Doradzimy na pewno