Aktualności

Kategoria: Aktualności  Case study 

Czy z urządzeń awaryjnych w Twojej firmie też leci Coca Cola?


Kilka lat temu prowadziłam audyt w jednym z przedsiębiorstw spożywczych. Przez kilka pierwszych chwil moje serce się radowało - wydawało się, że to pierwsza firma od dawna, która naprawdę jest świadoma zagrożeń i posiada odpowiednią liczbę urządzeń awaryjnych.

 

Moje szczęście jednak prysło w momencie kiedy podeszliśmy do myjki do oczu. Okazało się, że nie była ona NIGDY testowana. Myślę, że nikt nie chciałby używać wody z takiego urządzenia. Pełna bakterii, cuchnąca, przypominająca kolorem „coca colę” ! 

 

Dlaczego do tego doszło? Odpowiedź w takich sytuacjach jest zwykle jedna: przez brak wiedzy.


I właśnie dlatego tak głośno mówię o bezpiecznej pracy z materiałami niebezpiecznymi. W tym wypadku udało mi się zareagować zanim doszło do tragedii, ale niestety nie zawsze tak jest.

 

 

Aby do takich sytuacji nie dochodziło, powstało szkolenie “Magazynowanie Materiałów Niebezpiecznych - jak wyposażyć magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem”.

 

Podczas szkolenia uzyskasz konkretne wskazówki i poznasz optymalne rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów.

 

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie szereg bonusów m.in.: film instruktażowy „Jak testować urządzenia awaryjne tj. natryski i myjki do oczu?”, który pokazuje krok po kroku jak robić to poprawnie.

 

Czasami pracodawcy myślą, że zakup urządzenia załatwia sprawę bezpieczeństwa. Ale to nie do końca jest prawda. Za bezpieczeństwem stoi przede wszystkim wiedza, urządzenia ją tylko uzupełniają!

 

Zarezerwuj swoje miejsce na najbliższym szkoleniu 22 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, zostało ich tylko kilka!

 

Szkolenie online z magazynowania materiałów niebezpiecznych – jak wyposażyć magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem: https://adembinska.pl/mmn-sierpien-2022/ Kategorie:

Kontakt

Masz pytania? Doradzimy na pewno