Aktualności

Kategoria: Aktualności  Case study 

Historia pewnej szafy, przez którą firma mogłaby stracić odszkodowanie po pożarze!


Szafy z odpornością ogniową są częstym elementem wyposażenia magazynów. Tak było też tym razem.


Podczas audytu zauważyłam jednak, że szafa jest już mocno wyeksploatowana.  Poprosiłam więc o informacje o przeglądzie technicznym, który zgodnie z prawem powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku.


Pani, która ze mną rozmawiała mocno się zdziwiła. Jaki przegląd? Nic o nim nie wiedziała! Okazało się, że do tych szaf zagląda tylko zakładowy Pan “Złota rączka”. I od 10 LAT!!! nie był wykonany ani jeden przegląd przez autoryzowany serwis.


Przez takie zaniedbanie, podczas pożaru firma mogłaby mieć problemy z uzyskaniem odszkodowania!


To kolejny przykład do czego może doprowadzić brak wiedzy. W firmie nie były przeprowadzane żadne szkolenia. Niektórym osobom się wydaje, że wystarczy przeczytanie jednego artykułu i już wiedzą wszystko co powinni.


Szkolenia przerażają - wydają się za drogie, zbyt skomplikowane i przede wszystkim nudne.

 

 

Osoby decyzyjne w tej firmie udało mi się przekonać, że to czego im najbardziej brakuje to przede wszystkim WIEDZA. Jej brak w przypadku wypadku może doprowadzić do olbrzymich strat finansowych!


Podczas szkolenia, które przygotowałam, pracownicy dowiedzieli się wszystkiego, co niezbędne w magazynowaniu materiałów niebezpiecznych i uzupełnili luki w swojej wiedzy. Teraz już znają wszystkie niezbędne wymogi i żaden przegląd ich nie zaskoczy!


Wiedza dotycząca magazynowania materiałów niebezpiecznych dla wielu osób wydaje się tak skomplikowana, że w ogóle nie chcą się w nią zagłębiać.


Podczas mojego szkolenia pracownicy przekonali się, że wcale tak nie musi być. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie treści, pasja do tego co się robi i praktyczne podejście.


➡ Zapraszam Cię na szkolenie online - bestsleller, w którym wzięło udział już ponad 300 osób w ciągu 2 lat: “Magazynowanie materiałów niebezpiecznych - jak wyposażyć magazyn chemiczny łącząc wymagania prawne z praktycznym podejściem”.


Najbliższy termin już 23.08.2022. Sprawdź, czy to szkolenie jest dla Ciebie:

https://adembinska.pl/warsztaty-magazynowanie-materialow-niebezpiecznych-lipiec2022/

 

Kategorie:

Kontakt

Masz pytania? Doradzimy na pewno